دیجی کهن
دیجی کهن

رادیو قدیمی، یک گوینده کهن سال است که از گذشته در ذهن ها مانده است

رادیو قدیمی طرفداران بسیاری دارد. افراد علاقه مند به رادیو قدیمی با جمع آوری تعداد زیادی از آنها یک کلکسیون رادیو ایجاد می کنند. رادیو نفتی و رادیو لامپی از رادیو های قدیمی هستند که مزایا و معایبی داشتند. قیمت رادیو قدیمی با توجه به برند، سال تولید و … متفاوت است.

بورس خرید و فروش اسکناس قدیمی

بورس خرید و فروش اسکناس قدیمی و کلکسیونی

بورس خرید و فروش اسکناس قدیمی دنیایی بسیار متنوع دارد و افرادی که در آن فعالیت دارند با ارزش هر اسکناس قدیمی به خوبی آشنایی دارند برای مثال ارزش اسکناس هایی که قبل از سال های 52 و 53 چاپ شده است نسبت به دیگر اسکناس های موجود در بازار بسیار بالا است.

آشنایی با تاریخچه انواع تمبر در جهان

آشنایی با تاریخچه انواع تمبر در جهان

ریشه ی کلمه ی تمبر در حقیقت از واژگان فرانسوی به حساب می آید و در معنای دقیق آن می‌توان گفت که تمبر کاغذی کوچک و بهاداری است که نشانی از پذیرفتن مخارج محصولات پستی و پرداخت مالیات و عوارض، محمولات پستی است و امروزه از انواع تمبر در جهان میتوان به تمبر پستی اشاره کرد که هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده اند

راه تشخیص سماور عتیقه

آشنایی با سماور قدیمی و آنتیک

در ابتدا به بیان تاریخچه سماور می پردازیم و سماور روسی طلا را معرفی خواهیم کرد. همچنین راه تشخیص سماور عتیقه را بیان خواهیم کرد و راه های تشخیص سماور طلا را ذکر می کنیم. همچنین مطالبی در آشنایی با سماور قدیمی و آنتیک را بررسی خواهیم کرد. در انتها به بررسی قیمت سماور قدیمی می پردازیم.