طراحی وب‌سایت با دیجی کهن

طراحی سایت دیجی کهن یک مجموعه خلاق و ایده پرداز در زمینه طراحی وب‌سایت می‌باشد که با به کارگیری متخصصان برنامه نویسی از جمله PHP، Asp.net، Laravel، React، Vue.js همیشه نیاز مشتریان خود را در این زمینه برطرف نموده است. از همان ابتدا سئو مقدماتی نیز برای وبسایت‌های اختصاصی انجام میگردد که کمک میکند وب‌سایت شما بهترین کارایی و سرعت را در صنف شما داشته باشد. شما میتوانید با مطالعه سوالات متداول یا تعرفه طراحی وب‌سایت، با کارشناسان ما برای طراحی وبسایت در تماس باشید.

چرا به وبسایت نیاز دارید؟

افزایش اعتبار و شناخت برند

طراحی وب‌سایت به شما کمک می‌کند که خدمات خود را متمایز از رغیبان خود به مشتریان ارائه دهید.

فعالیت 24 ساعته

در صورت طراحی استاندارد یک سایت، شما میتوانید در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از تمام سال به درآمدزایی بپردازید.

فروش آنلاین در سایت

مهم‌ترین مزیت سایت نسبت به سایر روش‌های ارائه خدمات و فروش، آنلاین بودن آن می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد که مدیریت آن را از هر جایی انجام دهید.

ظاهر مطابق با سلیقه شما

در فرایند طراحی سایت شما می‌توانید تمامی ایده‌های خود را با تیم طراحی ما در میان بگذارید و ما دقیقا طبق سلیقه شما طراحی را انجام می‌دهیم.

تبلیغات اینترنتی و آنلاین

پس از اجرای مناسب سئو در سایت، میتوان برای افزایش قطعی مشتری، تبلیغات آنلاین در سایت انجام شود و خدمات خود را گسترش دهید.

جلب اعتماد مشتریان

وب‌سایت همیشه به عنوان امن‌ترین روش فروش خدمات آنلاین شناخته شده و خیلی در جلب اعتماد آنها موثر می‌باشد. همچنین به کسب و کار شما اعتبار میدهد.

طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی عوامل بسیاری از جمله نام دامین استاندارد، طراحی ریسپانسیو و ظاهر مدرن و بروز در جذب مشتری و ارائه خدمات بهتر موثر می‌باشد. دیجی کهن در کنار شما هست تا وب‌سایت شرکتی هوشمند و مدرن داشته باشید.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت های فروشگاهی ظرافت زیادی می‌خواهد. باید عوامل مختلف از جمله سلیقه مشتری، نوع کسب و کار و حتی گروه سنی مشتریان را در طراحی منظور کرد. کدنویسی استاندارد در داشتن سایت فروشگاهی پرسرعت و افزایش رضایت مشتریان شما موثر است. دیجی کهن در کنار شما هست تا فروشگاه استاندارد و پربازده داشته باشید.

تعرفه طراحی وب‌سایت

شرکتی

از 3 میلیون تومان

فروشگاهی

از 6 میلیون تومان

اختصاصی

از 15 میلیون تومان

6 نکته طراحی وب‌سایت اختصاصی

ریسپانسیو و واکنش‌گرایی

استفاده بهینه از منابع سرور

انتخاب نام دامنه استاندارد

تحقیق در مورد کلمات کلیدی

محتوا با کیفیت و سئو محور

لینک‌های داخلی مناسب

طراحی سایت اقساطی و شرایطی

مجتمع دیجی کهن برای رفاه حال مشتریان خود، شرایط پرداخت اقساطی برای مشتریان خود قرار داده است که شما می‌توانید فقط با همراه داشتن کارت ملی و چک صیادی، به راحتی سایت خود را سفارش دهید. به راحتی میتوانید با این طرح، سایت اختصاصی را با ویژگی‌هایی که مدنظر خودتان است، سفارش دهید. مزایای طراحی سایت اقساطی به شرح زیر می‌باشد:

  • اقساط 2 الی 6 ماهه
  • بدون بهره
  • پیش پرداخت 30 درصد
  • پرداخت با چک صیادی

نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر درباره طراحی سایت دارید؟

  با خواندن سوالات متداول یا تماس با کارشناسان ما، به تمامی پاسخ‌های خود میرسید.

سوالات متداول

چقدر باید برای طراحی سایت هزینه کنم؟

بستگی به سلیقه شما و امکاناتی است که از سایت خود می‌خواهید اما کمترین هزینه طراحی سایت استاندارد و بهینه 2.500.000 تومان می‌باشد. دیجی کهن طراحی‌های خود را همیشه با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی برای مشتریان انجام می‌دهد تا رضایت مشتریان خود را جلب کند.

آیا فاکتور رسمی برای طراحی سایت می‌دهید؟

بله، مجتمع دیجی کهن برای تمامی خدمات خود از جمله طراحی سایت در صورت نیاز فاکتور رسمی ارایه می‌دهد.

آیا شما فقط وب‌سایت وردپرس طراحی می‌کنید؟

وردپرس همیشه در حال پیشرفت است. وبسایت را میتوان با استفاده از پلتفرمهای دیگری مانند Shopify، Laravel و همچنین زبانهای برنامه نویسی دیگری همچون PHP، Asp.net و بسیاری دیگر از زبانهای برنامه نویسی طراحی کرد. وردپرس در ایجاد هر نوع وب سایتی بدون هیچ محدودیتی دارای پشتیبانی قوی و انعطاف پذیر بسیار است. ایجاد یک وب سایت با بهینه و قابلیت اطمینان بیشتر از اهمیت بیشتری برخوردار است، بنابراین شناخت نیازمندی‌های پروژه و انتخاب مناسب‌ترین پلتفرم و زبان برنامه نویسی به طراحی سایت پرسرعت‌تر و بهینه‌تر کمک می کند.

آیا شما از وب‌سایت من پشتیبانی و نگهداری می‌کنید؟

بله قطعا. دیجی کهن با بهره‌گیری از برنامه‌نویسان حرف‌های خود که مسلط به زبان‌های مختلف برنامه نویسی هستند، بهترین پشتیبانی را برای شما انجام می‌دهد و از اطلاعات سایت شما نگهداری می‌کند. تعمیر و نگهداری منظم برای یک وب‌سایت برای تثبیت انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان آن ضروری است. نگهداری مناسب به تضمین امنیت وب سایت شما، دعوت از بازدیدکنندگان جدید، افزایش ترافیک و موارد دیگر کمک می‌کند.

آیا سایتی که برای من طراحی می‌کنید در موبایل ریسپانسیو است؟

فرض کنیم کسب و کار شما رزرو بلیط، سفارش آنلاین یا خدماتی است که مردم راحت‌تر هستند این کارها را با موبایل انجام دهند. بنابراین، توسعه یک وب سایت واکنش‌گرا (ریسپانسیو) به بهبود ظاهر وب سایت شما در دستگاه های کوچک (موبایل) کمک می‌کند. همچنین باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان و رتبه‌بندی در موتورهای جستجو می‌شود.

بله، ما برای شما یک وبسایت ریسپانسیو (واکنش‌گرا) طراحی میکنیم که بازدیدکنندگان شما را جذب و یک تجربه مرور بهینه از سایت به آن‌ها ارائه می‌دهد.