عکاسی غذایی

عکاسی و ادیت دیجی کهن با بهره گیری از تجهیزات بروز و عکاسان با تجربه خود، همواره خدماتی با کیفیت و مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه داده است. عکاسی از مواد غذایی به مهارت و خلاقیت عکاس بستگی دارد که چطور فضای مورد نظر را طراحی و با نورپردازی مناسب و پیدا کردن زاویه مناسب، عکاسی خود را انجام دهد.

عکاسی محصول

در عکاسی از محصولات، حتما نیاز به خیمه عکاسی میباشد که بتوان با تصاویر پیش‌زمینه مناسب و نور دهی بهینه، به بهترین تصاویر خام رسید. سپس این تصاویر در استدیو دیجی کهن با نهایت دقت ادیت میگردد. دیجی کهن با بهره گیری از تجهیزات بروز و عکاسان با تجربه خود، همواره خدماتی با کیفیت و مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه داده است. 

عکاسی بیوتی

اصلی ترین بخش عکاسی بیوتی، ادیت عکس ها میباشد. دیجی کهن با بهره‌گیری از تیم تخصصی روتوش و ادیت، همیشه توانسته خدمات مناسبی را برای مشتریان خود فراهم سازد. دیجی کهن با بهره گیری از تجهیزات بروز و عکاسان با تجربه خود، همواره خدماتی با کیفیت و مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه داده است. 

عکاسی نمایشگاهی

در عکاسی نمایشگاهی، تجهیزات همیشه مهم‌ترین چالش در نتیجه کار میباشد. بهره‌گیری از تجهیزات نمایشگاهی مدرن و بروز از مزایای دیگر دیجی کهن هست که باعث افزایش کیفیت نورپردازی و در نهایت فایل نهایی تصاویر میشود. دیجی کهن با بهره گیری از تجهیزات بروز و عکاسان با تجربه خود، همواره خدماتی با کیفیت و مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه داده است. 

رندر و ادیت تصاویر

تیم تخصصی دیجی کهن در بخش ادیت تصاویر و همچنین رندر گرفتن، باعث شده که ما همیشه انتخاب اول برای مشتریان خود در این زمینه باشیم. دیجی کهن با بهره گیری از تجهیزات بروز و عکاسان با تجربه خود، همواره خدماتی با کیفیت و مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه داده است. 

بعد
قبل
بعد
قبل
بعد
قبل