افزایش مشتری با تبلیغات گوگل

بخش تبلیغات گوگل دیجی کهن به صورت تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات به منظور افزایش تضمینی مشتری فعالیت دارد که با جذب نیروهای خلاق، تلاش در بهینه‌سازی کسب و کارهای دیگر دارد. هدف ما افزایش راندمان و بهره‌وری برای کسب و کارهای مختلف می‌باشد.

مزایای تبلیغات گوگل

افزایش شناخت برند

 

به این معنا است که در گوگل، برند با خدمات خود را به کسانی که آشنایی با شما ندارند نشان میدهید.

در صفحه اول گوگل بودن

 

تبلیغات گوگل این امتیاز را دارد که از همان اول در صفحه اول گوگل دیده شوید و در کنار رقیبان بزرگ قرار بگیرید و همتراز آن‌ها خدمات ارایه دهید.

رنک بالاتر نسبت به رقبا

 

در تبلیغات گوگل با بررسی هزینه هر کلیک و بهینه سازی کمپین، میتوانید در رنک بالاتری نسبت به رقبای خود قرار بگیرید و زود تر از آن‌ها برای مشتریان خود دیده شوید.

بهبود و افزایش نرخ تبدیل

 

همه کسانی که روی تبلیغات شما کلیک میکنند مشتریان شما نیستند. با بهینه سازی کمپین میتوان به نحوی تنظیمات تبلیغ را بهینه کرد که بیشتر مشتریان شما روی تبلیغتان کلیک کنند.

زمان بندی تبلیغات

 

میتوان برای بهینه سازی کمپین، زمان نمایش تبلیغات به مشتریان را محدود کرد به گونه ای که در تایم‌هایی غیر فعالی شما، تبلیغات شما نمایش داده نشود و از بودجه شما کسر نگردد.

افزایش قطعی بازدید و فروش

 

در تبلیغات گوگل قطعا آگهی برند و همچنین مشتریان شما افزایش می‌یابد، اما نکته مهم بهینه سازی آن است که با بودجه مد نظر خود بیشترین بازخود و همچنین بیشترین نرخ تبدیل را داشته باشید.

نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر درباره تبلیغات گوگل دارید؟

با خواندن سوالات متداول یا تماس با کارشناسان ما، به تمامی پاسخ‌های خود میرسید.

سوالات متداول

آیا فاکتور رسمی برای تبلیغات گوگل ارایه میدهید؟

بله، مجتمع دیجی کهن برای تمامی خدمات خود در صورت نیاز فاکتور رسمی ارایه میدهد.

چگونه تبلیغات گوگل را سفارش دهیم؟

خیلی راحت با خواندن سوالات متداول یا تماس با کارشناسان ما میتوانید سفارش تبلیغات گوگل را بدهید و از شاهد افزایش مشتریان خود باشید.

چه مقدار افزایش مشتری خواهم داشت؟

بستگی به بودجه ماهیانه و همچنین تنظیمات کمپین تبلیغات شما دارد. کارشناسان ما همواره با بررسی دقیق کسب و کار شما و ارایه راهکار مناسب، شما را در افزایش مشتری و برندینگ همراهی میکنند.

آیا تبلیغات گوگل به سئوی سایت کمک میکند؟

در صورت رعایت نکات فنی، قطعا تبلیغات گوگل به بهبود سئو سایت و افزایش بازخورد سایت کمک میکند.

چقدر زمان طول میکشد تا تبلیغات گوگل جواب دهد؟

از همان لحظه شارژ اکانت و شروع تبلیغات، سایت شما در صفحه اول گوگل میباشد و سپس با بهینه سازی کمپین تبلیغاتی شما به بهبود نمایش تبلیغات پرداخته میشود.

چقدر باید هزینه برای تبلیغات گوگل در ماه بپردازم؟

این رقم بستگی به کسب و کار شما دارد و در ابتدای کار با شارژ کردن اکانت خود و سپس بهینه سازی کمپین تبلیغات شما توسط تیم ما، مقدار حدودی هزینه ماهیانه تبلیغات تعیین میگردد. همچنین کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره در زمینه بودجه ماهیانه را به شما ارایه میدهند.

چرا تبلیغات گوگل با دیجی کهن؟

بهینه سازی و افزایش راندمان تبلیغات گوگل در دیجی کهن به عهده اتاق فکر آن است که با بررسی ابعاد مختلف کسب و کار شما، تلاش میکند تا بهینه‌ترین تبلیغات را برای شما طراحی و اجرا کند. انتخاب کلمات کلیدی مناسب یکی از توانایی های دیجی کهن است که برای مشتریان خود انجام میدهد.همیشه برای ما مهم بوده که در کمترین زمان، بهترین استراتژی را برای مشتریان خود به کار گیریم. همچنین پشتیبانی 24 ساعته دیجی کهن باعث شده تا در هر شرایطی، پاسخگوی شما مشتریان عزیز باشیم.

تضمین افزایش مشتری

یکی از مزایای دیجی کهن تضمین افزایش مشتری به مشتریان خود، با استفاده از تجربه کاری و توانایی کارشناسان خود میباشد.