شرکت کامیاران

شرکت کامیاران از زیر مجموعه های بانک آینده میباشد که محور اصلی فعالیت‌های این شرکت شامل تهیه زمین، اجرای طرح‌های ساختمانی، احداث شهرک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و بهره برداری از آنهاست که در حال حاضر پروژه در حال احداث شرکت، مرکز تجاری و مالی بین المللی ایران می‌باشد.

کارگاه طلا و جواهر آپامه

طراحی سایت های فروش طلا و جواهر از ظرافت بسیار بالا برخوردار است. باید عوامل مختلف از جمله سلیقه مشتری، نوع جواهر و پروفیل، سبک کار و حتی گروه سنی را در طراحی منظور کرد. دیجی کهن در کنار شما هست تا فروشگاه هوشمند و مدرن داشته باشید.

گروه توسعه منابع انسانی آفرینش

مجتمع آفرینش در زمینه تامین منابع انسانی و خدمات مربوط به آن از جمله آموزش نیروهای کاری و مشاوره در این زمینه فعالیت دارد. دیجی کهن در کنار شما هست تا خدمات خود را به شکلی مطلوب و مدرن به مشتریان خود ارائه دهید.

آموزشگاه آرایشگری رویش هنر

رویش هنر یک آموزشگاه مجهز در زمینه انواع خدمات آرایشگری میباشد. در طراحی این سایت از نهایت ظرافت مربوط به آرایشگری الهام گرفته شده. دیجی کهن در کنار شما هست تا خدمات خود را به شکلی مطلوب و مدرن به مشتریان خود ارائه دهید.

تعمیرات لوازم خانگی و صنعتی کولاک سرویس

کولاک سرویس کارگاهی مجهز در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی از جمله لباسشویی، یخچال، آبسردکن،ظرفشویی و فن‌کویل و همچنین لوازم صنعتی از جمله داکت اسپیلت، چیلر و سردخانه میباشد. دیجی کهن در کنار شما هست تا خدمات خود را به شکلی مطلوب و مدرن به مشتریان خود ارائه دهید.

مجتمع دیجی کهن یک استارت‌اپ در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات میباشد که با استفاده از اتاف فکر خود مشغول به خدمت رسانی در حوزه تبلیغات برای مشتریان میباشد. دیجی کهن در کنار شما هست تا خدمات خود را به شکلی مطلوب و مدرن به مشتریان خود ارائه دهید.